Naprawa i serwis biżuterii

W tworzenie biżuterii wkładamy całe serce, dlatego tak bardzo zależy nam, aby nasze wyroby służyły przez długie lata.
Jeżeli Twoja biżuteria 696 uległa uszkodzeniu lub straciła dawny blask, zgłoś się do nas!
Dołożymy wszelkich starań, aby każde zgłoszenie zostało zakończone sukcesem. Naprawimy i zarazem przywrócimy Twojej biżuterii dawno zapomniany wygląd.

 

O D Ś W I E Ż E N I E  B I Ż U T E R I I

Z ł o c e n i e

Biżuteria pozłacana 696 Jewelry wykonana jest ze srebra (próba 925), pozłacanego 24-karatowym złotem o grubości 1 mikron. Aby jak najdłużej cieszyć się blaskiem pozłacanej biżuterii należy o nią dbać według zaleceń [dostępnych tutaj]. Wraz z upływem czasu (około rok), warstwa złota może ulec stopniowemu wytarciu. Właściwe użytkowanie, przechowywanie, jak również unikanie środków chemicznych, pomoże opóźnić ten proces. W przypadku wytarcia złota na powierzchni naszej biżuterii oferujemy usługę ponownego złocenia. Taki zabieg przywróci dawny wygląd i blask biżuterii.

Cennik
 Naszyjnik od 40 zł
 Bransoletka  od 30 zł
 Pierścionek od 40 zł

Usługa złocenia dotyczy tylko biżuterii 696 Jewelry.

C z y s z c z e n i e 

Srebro i srebro pozłacane pod wpływem zanieczyszczeń atmosferycznych, tlenu oraz wilgoci, ulega naturalnym procesom chemicznym powodując tzw. oksydację metalu, w wyniku której pokrywa się nalotem od barwy żółtej aż po czarną. Nie wnika on w głąb srebra, osadza się jedynie na wierzchniej warstwie i bez większego problemu można się go pozbyć w warunkach domowych.

Rekomendowany przez nas domowy sposób na czyszczenie biżuterii srebrnej i pozłacanej:
Dno miseczki wyłożyć folią aluminiową → umieścić biżuterię  dodać łyżkę sody i łyżkę soli  zalać wrzątkiem  odczekać 5 minut i umyć biżuterię pod zimną wodą → wytrzeć biżuterię miękką ściereczką, np. z mikrofibry.

My także możemy odnowić Twoją biżuterię 696 bezpłatnie poprzez wyczyszczenie jej w profesjonalnej myjce ultradźwiękowej. 

P O W I Ę K S Z E N I E  /  Z M N I E J S Z E N I E

P i e r ś c i o n k i

Pierścionki 696 Jewelry są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta i nie podlegają prawu odstąpienia od umowy. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Nie zalecamy pomiaru domowymi sposobami z wykorzystaniem sznurka, tasiemki czy żyłki, ponieważ nie jest on wystarczająco precyzyjny. Jeśli nie znasz swojego rozmiaru pierścionka i nie jesteś w stanie udać się do naszego sklepu stacjonarnego (godziny otwarcia dostępne na: https://696jewelrymen.pl/pl/i/Sklep-stacjonarny/15 ) lub jubilera w celu profesjonalnego pomiaru, dobierz idealny rozmiar za pomocą precyzyjnej miarki jubilerskiej, która pomoże w łatwy sposób określić rozmiar palca i odpowiadającego jemu pierścionka z naszej oferty. W przypadku wyboru nieodpowiedniego rozmiaru pierścionka oferujemy możliwość jego powiększenia bądź zmniejszenia.

Cennik
Pierścionek srebrny Zmniejszenie 40 zł
  Powiększenie  30 zł
     
Pierścionek pozłacany Zmniejszenie od 70 zł
  Powiększenie 60 zł

Ł a ń c u s z k i  

Łańcuszek w naszyjniku lub bransoletce okazał się za długi? Zajmiemy się tym i skrócimy go bezpłatnie! Jeżeli jednak biżuteria wymaga dodania nowych elementów w postaci dłuższego łańcuszka bądź przedłużki to zapraszamy do kontaktu mailowego: sklep@696jewelry.pl W zależności od rodzaju łańcuszka i jego długości, koszt przedłużenia naszyjnika wynosi od 10 zł. 

 

N A P R A W Y  I  R E K L A M A C J E

Twoja biżuteria podlega reklamacji w przypadku wady towaru, szczególnie kiedy:

  • łańcuszek zerwał się tuż przy zapięciu,
  • zawieszka odłączyła się od łańcuszka w naszyjniku,
  • wypadł kamień z pierścionka,
  • zapięcie nie działa.

Reklamacja z tytułu nieumyślnego uszkodzenia mechanicznego nie obowiązuje. Przychodzimy jednak z pomocną dłonią i chętnie podejmujemy się napraw, aby biżuteria służyła jak najdłużej. Do uszkodzeń mechanicznych zalicza się:

  • zerwany łańcuszek,
  • odbarwienia spowodowane niewłaściwą konserwacją,
  • porysowanie biżuterii,
  • połamany element biżuterii,
  • kiedy biżuteria uległa naturalnemu starciu (dotyczy srebra, srebra pozłacanego i złota).
Cennik
Zerwany naszyjnik od 60 zł
Zerwany fragment bransoletki 40 zł

Prześlij nam zdjęcie wady produktu wraz z jej opisem oraz numerem zamówienia na: sklep@696jewelrymen.pl.

Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl